Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

24 d'octubre de 2016 - 30 d'octubre de 2016

24 d'octubre de 2016 - 30 d'octubre de 2016

Dilluns, 24

Dilluns, 24

10:30h

La presidenta visita la diputaciķ de Barcelona

Barcelona

(Apariciķ al web: 23/10/2016)

15:00h

Pončncia: Proposiciķ de llei de les associacions de persones consumidores de cānnabis

Sessiķ ordināria
Sala 2

(Apariciķ al web: 20/10/2016)

15:30h

Pončncia conjunta: Proposiciķ de llei de creaciķ de la comarca del Lluįančs

Sessiķ ordināria
Sala 3

(Apariciķ al web: 04/10/2016)

16:00h

El Capcit visita el Consorci per a la Construcciķ, Equipament i Explotaciķ del Laboratori de Llum de Sincrotrķ

Cerdanyola del Vallčs (Vallčs Occidental)

(Apariciķ al web: 23/10/2016)

Dimarts, 25

Dimarts, 25

09:30h

Pončncia: Proposiciķ de llei de la renda garantida de ciutadania establerta per l'article 24.3 de l'Estatut d'autonomia de Catalunya

Sessiķ ordināria
Sala 3

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessiķ ordināria
Sala de mesa

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessiķ ordināria
Sala de mesa

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

14:30h

La presidenta visita l'escola La Muntanyeta, que treballa amb persones amb parālisi cerebral

Tarragona

(Apariciķ al web: 24/10/2016)

15:00h

Comissiķ d'Agricultura, Ramaderia, Pesca i Alimentaciķ

Sessiķ ordināria
Sala 2

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 20/10/2016)

15:00h

Comissiķ d'Ensenyament

Sessiķ ordināria
Sala 4

(Apariciķ al web: 20/10/2016)

15:00h

Comissiķ d'Estudi de les Mesures de Lluita contra la Corrupciķ per a la Regeneraciķ Democrātica

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

15:00h

Comissiķ de la Infāncia

Sessiķ ordināria
Sala 1

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 05/10/2016)

15:00h

Intergrup pels Drets Colˇlectius dels Pobles

(Desconvocat/ada: 28/07/2017)

16:00h

Conferčncia de premsa del grup de la CUP

Sala de conferčncies de premsa

(Apariciķ al web: 25/10/2016)

16:00h

Intergrup per la Pau i la Llibertat al Sāhara

Sessiķ ordināria
Sala 10

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

21:30h

La presidenta assisteix a la final de la Supercopa de Catalunya 2016 entre el FC Barcelona i el RCD Espanyol

Tarragona

(Apariciķ al web: 24/10/2016)

Dimecres, 26

Dimecres, 26

08:30h

La presidenta és entrevistada al programa 'El matí de Catalunya Rādio'

Barcelona

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

09:00h

Comissiķ de Territori

Sessiķ ordināria
Sala 4

(Apariciķ al web: 20/10/2016)

10:00h

Comissiķ d'Afers Institucionals

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

10:00h

Comissiķ d'Afers Socials i Famílies

Sessiķ ordināria
Sala 2

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

10:00h

Comissiķ d'Economia i Hisenda

Sessiķ ordināria
Sala 1

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

10:06h

Comissiķ d'Afers Institucionals

Sessiķ ordināria (continuaciķ)
Sala de grups

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

15:00h

Comissiķ d'Interior

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 21/10/2016)

15:00h

Comissiķ de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessiķ ordināria
Sala 4

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 06/10/2016)

20:30h

La presidenta és entrevistada al programa '8 al dia'

Esplugues de Llobregat (Baix Llobregat)

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

Dijous, 27

Dijous, 27

10:00h

Comissiķ de Justícia

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

10:00h

Comissiķ de Salut

Sessiķ ordināria
Sala 1

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 24/10/2016)

12:00h

Pončncia: Projecte de llei del llibre sisč del Codi civil de Catalunya, relatiu a les obligacions i els contractes

Sessiķ constitutiva. En acabar la sessiķ de la comissiķ de Justícia
Sala de grups

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

15:00h

Comissiķ d'Empresa i Coneixement

Sessiķ ordināria
Sala de grups

Emissiķ en directe.

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

17:30h

La presidenta participa al grup de treball d'immigraciķ, polítiques socials i drets humans de la Conferčncia d'Assemblees Legislatives Regionals d'Europa

Roma (Itālia)

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

18:00h

Lluís M. Corominas, com a president en funcions, rep en audičncia els participants al congrés Encuentros Barcelona 2016

Despatx d'audičncies

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

Divendres, 28

Divendres, 28

10:00h

Pončncia: Proposiciķ de llei de la renda garantida de ciutadania establerta per l'article 24.3 de l'Estatut d'autonomia de Catalunya

Sessiķ ordināria
Sala 3

(Apariciķ al web: 26/10/2016)

10:00h

Pončncia: Proposta per a presentar a la Mesa del Congrés dels Diputats la Proposiciķ de llei de modificaciķ de la Llei de l'Estat 52/2007, del 26 de desembre, per la qual es reconeixen i s'amplien drets i s'estableixen mesures a favor dels qui van patir persecuciķ o violčncia durant la Guerra Civil i la Dictadura

Sessiķ ordināria
Sala 4

(Apariciķ al web: 19/10/2016)

12:00h

Pončncia: Proposiciķ de llei de les associacions de persones consumidores de cānnabis

Sessiķ ordināria
Sala 2

(Apariciķ al web: 27/10/2016)

Dissabte, 29

Dissabte, 29

19:00h

La presidenta fa el pregķ de la Festa Major de Xerta

Xerta (Baix Ebre)

(Apariciķ al web: 28/10/2016)

Cerca bāsica dins d'aquesta secciķ