Agenda

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

16 de setembre de 2019 - 22 de setembre de 2019

16 de setembre de 2019 - 22 de setembre de 2019

Dilluns, 16

Dilluns, 16

16:00h

Visita oficial de la Mesa del Parlament del País Basc, encapçalada per la presidenta, Bakartxo Tejeria

Parlament de Catalunya

(Aparició al web: 13/09/2019)

Dimarts, 17

Dimarts, 17

08:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 13/09/2019)

11:00h

El president i la Mesa es reuneixen amb una delegació del Parlament Basc, encapçalada per la presidenta, Bakartxo Tejeria

Sala 2

(Aparició al web: 16/09/2019)

17:30h

El president participa a l'inauguració de l'exposició "Corrupció! Revolta ètica"

Barcelona

(Aparició al web: 16/09/2019)

Dimecres, 18

Dimecres, 18

12:30h

El president saluda els participants en l'activitat educativa d'aproximació a la institució parlamentària adreçada als menors no acompanyats

Auditori

(Aparició al web: 17/09/2019)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció