Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Abril
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

23 d'abril de 2018 - 29 d'abril de 2018

23 d'abril de 2018 - 29 d'abril de 2018

Dimarts, 24

Dimarts, 24

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 20/04/2018)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 20/04/2018)

12:00h

Conferència de premsa de Vidal Aragonés (CUP) amb la Intersindical-CSC sobre la vaga del 8-N

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 24/04/2018)

12:00h

Reunió Grup Socialista

(Aparició al web: 19/04/2018)

12:00h

Reunió de Grup Parlamentari

Parlament

(Aparició al web: 12/04/2018)

12:00h

14:00h

Reunió del GP de Cs

(Aparició al web: 24/04/2018)

12:20h

Conferència de premsa d'Alejandro Fernández (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 23/04/2018)

13:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari de Cs per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 24/04/2018)

13:20h

Conferència de premsa d'Elisenda Alamany (CatECP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 23/04/2018)

13:40h

Conferència de premsa del PSC-Units per valorar l'actualitat política

Sala d econferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 23/04/2018)

16:00h

Conferència de premsa del Subgrup Parlamentari de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 24/04/2018)

16:20h

Conferència de premsa de Sergi Sabrià (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 24/04/2018)

17:00h

Conferència de premsa d'Eduard Pujol i Gemma Geis (JxCat)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 24/04/2018)

Dimecres, 25

Dimecres, 25

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 20/04/2018)

12:30h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió constitutiva
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 23/04/2018)

12:45h

Comissió de Peticions

Sessió constitutiva
Sala 2

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 23/04/2018)

13:00h

Comissió de Matèries Secretes i Reservades

Sessió constitutiva
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 23/04/2018)

13:15h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió constitutiva
Sala 2

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 23/04/2018)

13:45h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió constitutiva
Sala 2

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 23/04/2018)

14:00h

Comissió d'Investigació sobre els Atemptats del 17 i el 18 d'Agost de 2017

Sessió constitutiva
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 23/04/2018)

Dijous, 26

Dijous, 26

12:00h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari d'ERC per presentar una iniciativa parlamentària

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 25/04/2018)

Divendres, 27

Divendres, 27

11:00h

Aneu al Canal Parlament

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària
Sala 2

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 26/04/2018)