Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

26 de setembre de 2022 - 2 d'octubre de 2022

Dilluns, 26

11:15h

Assistència a la XVII edició del Dia Mundial del Turisme

Castell de Biart

(Aparició al web: 23/09/0022)

18:00h

Assistència a l'acte d'inauguració del "V Congreso Nacional de Ingenieros Agrónomos"

Auditori del Palau de Congressos de la Llotja de Lleida

(Aparició al web: 23/09/0022)

19:00h

Assistència a l'acte de nomenament de Consol Nogueras i Seda com a filla predilecta de Mataró

Mataró

(Aparició al web: 23/09/0022)

Dimarts, 27

09:30h

Reunió del grup parlamentari

(Aparició al web: 27/09/2022)

09:30h

Reunió plenària del Grup Parlamentari PSC-Units

(Aparició al web: 23/09/0022)

10:30h

Aportació de documentació

(Desconvocat/ada: 23/09/2022)

11:30h

Ple del Parlament

Sessió específica

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 22/09/2022)

Dimecres, 28

12:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/09/2022)

12:30h

Reunió del grup parlamentari

(Aparició al web: 28/09/2022)

12:30h

Reunió plenària del Grup Parlamentari PSC-Units

(Aparició al web: 23/09/0022)

13:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/09/2022)

19:00h

Assistència a l'acte d'inauguració de la 15a edició del Festival TNT

Terrassa

(Aparició al web: 26/09/0022)

Dijous, 29

09:30h

Assistència a l'acte d'inauguració del 35è Congrés de Dincat "Construint el futur. Nous models per a noves realitats"

Barcelona

(Aparició al web: 26/09/0022)

14:00h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 23/09/2022)

19:00h

Assistència a l'Acte Anual d'ACEB Suma

Convent Sant Francesc de Berga

(Aparició al web: 26/09/0022)

Divendres, 30

10:00h

Reunió del grup parlamentari

(Aparició al web: 30/09/2022)

11:00h

Ple del Parlament

Sessió específica (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/09/2022)

Dissabte, 1

10:00h

Assistència a la jornada "La substitució lingüística: l'obsessió del supremacisme castellà"

UAB Casa Convalescència, Barcelona

(Aparició al web: 26/09/0022)