Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

10 de desembre de 2018 - 16 de desembre de 2018

Dilluns, 10

Dilluns, 10

16:30h

Reuniˇ de Coordinaciˇ del grup RepublicÓ

(Apariciˇ al web: 10/12/2018)

Dimarts, 11

Dimarts, 11

09:30h

Reuniˇ del Grup Parlamentari Socialistes i Units per Avanšar

(Apariciˇ al web: 11/12/2018)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 07/12/2018)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessiˇ ordinÓria
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 07/12/2018)

12:00h

Reuniˇ del grup parlamentari RepublicÓ

(Apariciˇ al web: 11/12/2018)

12:40h

ConferŔncia de premsa de la portaveu del Grup del PSC-Units, Eva Granados, per valorar l'actualitat polÝtica

Sala de conferŔncies de premsa

Emissiˇ en directe. Canal 2

(Apariciˇ al web: 11/12/2018)

13:00h

Comissiˇ d'Economia i Hisenda

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 03/12/2018)

13:00h

ConferŔncia de premsa del Grup de Cs per valorar l'actualitat polÝtica

Sala de conferŔncies de premsa

Emissiˇ en directe. Canal 2

(Apariciˇ al web: 10/12/2018)

13:20h

ConferŔncia de premsa de la portaveu del Grup de CatECP, Susanna Segovia, per valorar l'actualitat polÝtica

Sala de conferŔncies de premsa

Emissiˇ en directe. Canal 2

(Apariciˇ al web: 10/12/2018)

15:00h

Comissiˇ d'Investigaciˇ sobre els Atemptats del 17 i el 18 d'Agost de 2017

Sessiˇ ordinÓria
Sala 10

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 05/12/2018)

15:00h

Comissiˇ de PolÝtiques de Joventut

Sessiˇ ordinÓria
Sala 1

Emissiˇ en directe. Canal 2

(Apariciˇ al web: 05/12/2018)

15:00h

PonŔncia: Proposiciˇ de llei d'Espais Agraris

Sessiˇ ordinÓria
Sala 2

(Apariciˇ al web: 05/12/2018)

15:05h

Comissiˇ de la InfÓncia

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

Emissiˇ en directe. Canal 3

(Apariciˇ al web: 23/11/2018)

Dimecres, 12

Dimecres, 12

09:00h

Reuniˇ de Grup

(Apariciˇ al web: 05/12/2018)

09:15h

Reuniˇ del grup parlamentari Socialistes i Units per Avanšar

(Apariciˇ al web: 12/12/2018)

09:30h

Comissiˇ de MatŔries Secretes i Reservades

Sessiˇ secreta
Sala de mesa

(Apariciˇ al web: 03/12/2018)

10:00h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 07/12/2018)

Dijous, 13

Dijous, 13

09:31h

Ple del Parlament

Sessiˇ ordinÓria (continuaciˇ)
Salˇ de sessions

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 12/12/2018)

14:00h

Comissiˇ de Salut

Sessiˇ ordinÓria. En acabar la sessiˇ plenÓria del matÝ
Sala 1

Emissiˇ en directe. Canal 2

(Apariciˇ al web: 05/12/2018)

Divendres, 14

Divendres, 14

10:30h

Intergrup de Poblaciˇ, Desenvolupament i Salut Reproductiva

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

(Apariciˇ al web: 30/11/2018)

11:30h

 

Intergrup de Poblaciˇ, Desenvolupament i Salut Reproductiva

Sessiˇ ordinÓria
Sala 4

Emissiˇ en directe. Canal 1

(Apariciˇ al web: 30/11/2018)