Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

30 de març de 2020 - 5 d'abril de 2020

30 de març de 2020 - 5 d'abril de 2020

En data d'avui no hi ha programada cap activitat per a aquesta setmana.