Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

2 de juny de 2014 - 8 de juny de 2014

Dilluns, 2

16:00h

Consell Assessor del Parlament sobre Ciència i Tecnologia

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 15/05/2014)

16:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 28/05/2014)

Dimarts, 3

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 30/05/2014)

10:30h

Comissió d'Investigació sobre les Possibles Responsabilitats Derivades de l'Actuació i la Gestió de les Entitats Financeres i la Possible Vulneració dels Drets dels Consumidors

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 19/05/2014)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 30/05/2014)

13:30h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

14:00h

Ponència: Projecte de llei d'accessibilitat

(Desconvocat/ada: 09/12/2015)

15:30h

Comissió de Benestar, Família i Immigració

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

Dimecres, 4

09:00h

Comissió d'Economia, Finances i Pressupost

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/05/2014)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

10:00h

Comissió d'Empresa i Ocupació

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 02/06/2014)

10:00h

Comissió de Territori i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/05/2014)

14:00h

Ponència: Proj. llei que regula el règim jurídic aplicable a la seguretat industrial dels establiments, les instal·lacions i els productes

Sessió constitutiva. En acabar la sessi? la Comissi?Empresa i Ocupaci

Sala 4

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/06/2014)

16:00h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/05/2014)

Dijous, 5

09:00h

Comissió d'Economia, Finances i Pressupost

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/05/2014)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/06/2014)

13:02h

Grup de Treball de la Llei de Salut Sexual i Reproductiva

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 02/06/2014)

16:00h

Comissió d'Ensenyament i Universitats

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Comissió de Justícia i Drets Humans

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/05/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció