Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

17 de juliol de 2017 - 23 de juliol de 2017

Sessions dels òrgans 17 de juliol de 2017 - 23 de juliol de 2017

Dilluns, 17

Sessions dels òrgans Dilluns, 17

15:00h

Ponència: Projecte de llei de comerç, serveis i fires

Sessió ordinària
Sala 3

(Aparició al web: 14/07/2017)

17:00h

Consell Assessor del Parlament sobre Ciència i Tecnologia

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 13/07/2017)

Dimarts, 18

Sessions dels òrgans Dimarts, 18

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 14/07/2017)

10:15h

Ponència: Projecte de llei de ports i de transport en aigües marítimes i continentals

Sessió ordinària
Sala 9

(Aparició al web: 17/07/2017)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 14/07/2017)

15:00h

Comissió d'Investigació sobre l'Operació Catalunya

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 10/07/2017)

15:00h

Comissió de Governació, Administracions Públiques i Habitatge

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 14/07/2017)

15:00h

Grup de Treball sobre els Nadons i els Infants Desapareguts

Sessió ordinària
Sala 4

(Aparició al web: 13/07/2017)

15:00h

Intergrup pels Drets Col·lectius dels Pobles

(Desconvocat/ada: 31/10/2017)

16:00h

Ponència: Proposició de llei de modificació urgent del text refós de la llei municipal de Catalunya en matèria de protecció de les municipalitzacions

Sessió ordinària
Sala 1

(Aparició al web: 17/07/2017)

Dimecres, 19

Sessions dels òrgans Dimecres, 19

09:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 13/07/2017)

10:00h

Comissió d'Afers Socials i Famílies

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 14/07/2017)

10:00h

Comissió de Territori

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 14/07/2017)

10:00h

Ponència: Projecte de llei d'ordenació de les activitats d'espectacles públics i recreatives

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 13/07/2017)

12:00h

Ponència: Projecte de llei de ports i de transport en aigües marítimes i continentals

Sessió ordinària. En acabar la Comissió de Territori
Sala 9

(Aparició al web: 18/07/2017)

14:45h

Grup de Treball sobre el Model del Consell Nacional de la Cultura i de les Arts

(Desconvocat/ada: 28/07/2017)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 14/07/2017)

15:00h

Comissió de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessió ordinària
Sala 2

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 17/07/2017)

15:14h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària (continuació)
Sala 4

(Aparició al web: 20/07/2017)

15:30h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 14/07/2017)

Dijous, 20

Sessions dels òrgans Dijous, 20

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 13/07/2017)

10:00h

Comissió de Treball

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 17/07/2017)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 19/07/2017)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 19/07/2017)

13:30h

Ponència: Proposició de llei de creació de l'Agència Catalana de Protecció Social

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 14/07/2017)

14:55h

Grup de Treball de Control del Principi de Subsidiarietat i de Seguiment del Dret de la Unió Europea

Sessió ordinària
Sala 1

(Aparició al web: 20/07/2017)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior i Cooperació, Relacions Institucionals i Transparència

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe. Canal 2

(Aparició al web: 14/07/2017)

15:00h

Comissió d'Empresa i Coneixement

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe. Canal 3

(Aparició al web: 18/07/2017)

15:00h

Comissió d'Investigació sobre l'Operació Catalunya

Sessió ordinària
Sala 2

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 11/07/2017)

Divendres, 21

Sessions dels òrgans Divendres, 21

10:00h

Comissió d'Investigació sobre l'Operació Catalunya

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe. Canal 1

(Aparició al web: 11/07/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció