Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

10 d'octubre de 2016 - 16 d'octubre de 2016

Dilluns, 10

12:45h

Ponència: Projecte de llei del Pla estadístic de Catalunya 2017-2020 i de modificació de la Llei 23/1998, del 30 de desembre, d'estadística de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 29/09/2016)

15:00h

Ponència: Proposició de llei de les associacions de persones consumidores de cànnabis

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 05/10/2016)

Dimarts, 11

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 07/10/2016)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 07/10/2016)

11:00h

Mesa ampliada

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 07/10/2016)

15:00h

Comissió d'Estudi de les Mesures de Lluita contra la Corrupció per a la Regeneració Democràtica

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/10/2016)

15:00h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 07/10/2016)

15:00h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe.

(Aparició al web: 29/09/2016)

Dijous, 13

09:30h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/09/2016)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 07/10/2016)

10:00h

Comissió de Treball

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/10/2016)

14:50h

Grup de Treball de Control del Principi de Subsidiarietat i de Seguiment del Dret de la Unió Europea

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 11/10/2016)

15:00h

Comissió d'Acció Exterior i Cooperació, Relacions Institucionals i Transparència

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/10/2016)

15:00h

Comissió d'Empresa i Coneixement

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/10/2016)

Divendres, 14

10:00h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/10/2016)

10:00h

Ponència: Proposició de llei de la renda garantida de ciutadania establerta per l'article 24.3 de l'Estatut d'autonomia de Catalunya

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 07/10/2016)

12:00h

Ponència: Proposició de llei de les associacions de persones consumidores de cànnabis

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 11/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció