Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

9 de juny de 2014 - 15 de juny de 2014

Dimarts, 10

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 06/06/2014)

11:30h

Conferència de premsa de les diputades Marta Vilalta (ERC) i Hortènsia Grau (ICV-EUiA) amb regidors i entitats sobre el viatge al Sàhara de l'abril

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 06/06/2014)

12:30h

Acte de signatura d'un conveni de col·laboració entre el Parlament i l'ONCE per fer accessible la institució als invidents

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 05/06/2014)

13:00h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/06/2014)

13:30h

Comissió d'Estudi de la Reforma Horària

Sessió constitutiva

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/06/2014)

16:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Conferència de premsa de Quim Arrufat (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

16:00h

Intergrup per la Pau i la Llibertat al Sàhara

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 04/06/2014)

16:20h

Conferència de premsa de Carina Mejías (C's) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

16:30h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/06/2014)

16:40h

Conferència de premsa de Dolors Camats (ICV-EUiA) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

17:00h

Conferència de premsa de Santi Rodríguez (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

17:40h

Conferència de premsa del grup parlamentari d'ERC per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

18:00h

Conferència de premsa de Jordi Turull (CiU) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

18:20h

Conferència de premsa de Ferran Pedret (PSC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 10/06/2014)

20:00h

La presidenta assisteix a l'acte de lliurament del premi d'Honor de les Lletres Catalanes

Barcelona

(Aparició al web: 06/06/2014)

Dimecres, 11

09:00h

Jornada de donació de sang

Les donacions es podran fer de 9 h a 14 h i de 15.30 h a 18.30 h a la sala 10

(Aparició al web: 10/06/2014)

09:00h

Ponència conjunta: Proposició de llei de transparència i accés a la informació pública

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 06/06/2014)

09:30h

La presidenta rep els responsables del Banc de Sang i Teixits

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/06/2014)

09:45h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 06/06/2014)

09:45h

Ponència: Proj. llei de modificació de la Llei 22/2010, del 20 de juliol, del Codi de consum de Catalunya, per a la millora de la protecció de les persones consumidores en les relacions de consum en l'àmbit de crèdits i préstecs hipotecaris i la substitució del Registre de serveis públics de consum pel Directori de serveis públics de consum

Sessió constitutiva

Sala 2

(Aparició al web: 05/06/2014)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 06/06/2014)

14:00h

Intergrup de Suport a la Bicicleta

Sessió constitutiva. En acabar la sessi?en?a del mat

Sala 2

(Aparició al web: 04/06/2014)

14:00h

La presidenta assisteix a l'acte de lliurament de la medalla d'or de la Confederació de Comerç de Catalunya al president de la Generalitat, Artur Mas

Barcelona

(Aparició al web: 10/06/2014)

Dijous, 12

09:32h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/06/2014)

Divendres, 13

10:00h

Ponència: Proposició de llei de consultes populars no referendàries i participació ciutadana

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 06/06/2014)

18:30h

De Gispert presideix l'acte d'imposició de togues 2014 de l'Il·lustre Col·legi d'Advocats de Sabadell

Sabadell (Vallès Occidental)

(Aparició al web: 12/06/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció