Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 26 d'octubre de 2016

08:30h

La presidenta és entrevistada al programa 'El matí de Catalunya Ràdio'

Barcelona

(Aparició al web: 26/10/2016)

09:00h

Comissió de Territori

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 20/10/2016)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2016)

10:00h

Comissió d'Afers Socials i Famílies

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2016)

10:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2016)

10:06h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària (continuació)

Sala de grups

(Aparició al web: 26/10/2016)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2016)

15:00h

Comissió de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/10/2016)

20:30h

La presidenta és entrevistada al programa '8 al dia'

Esplugues de Llobregat (Baix Llobregat)

(Aparició al web: 26/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció