Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de juliol de 2012

09:00h

De Gispert assisteix a la conferència del secretari general de la presidència i portaveu del govern, Francesc Homs, al Fòrum Europa Tribuna Catalunya

Barcelona

(Aparició al web: 10/07/2012)

09:30h

Comissió d'Empresa i Ocupació

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 09/07/2012)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 02/07/2012)

10:00h

Comissió de Cultura i Llengua

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 06/07/2012)

10:00h

Comissió de Territori i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 05/07/2012)

10:05h

Comissió de Cultura i Llengua

Sessió ordinària (continuació)

Sala 1

(Aparició al web: 11/07/2012)

16:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 04/07/2012)

16:00h

Comissió d'Economia, Finances i Pressupost

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 06/07/2012)

21:00h

La presidenta és entrevistada al programa 'La brúixola', d'Onda Cero Catalunya, dirigit i presentat per Xavier Casanovas

Barcelona

(Aparició al web: 10/07/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció