Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

9 de juny de 2014 - 15 de juny de 2014

Sessions dels òrgans 9 de juny de 2014 - 15 de juny de 2014

Dimarts, 10

Sessions dels òrgans Dimarts, 10

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària
Sala de mesa

(Aparició al web: 06/06/2014)

13:00h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària
Sala 4

Emissió en directe.

(Aparició al web: 05/06/2014)

13:30h

Comissió d'Estudi de la Reforma Horària

Sessió constitutiva
Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/06/2014)

16:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària
Sala de grups

Emissió en directe.

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Intergrup per la Pau i la Llibertat al Sàhara

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 04/06/2014)

16:30h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària
Sala 1

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/06/2014)

Dimecres, 11

Sessions dels òrgans Dimecres, 11

09:00h

Ponència conjunta: Proposició de llei de transparència i accés a la informació pública

Sessió ordinària
Sala 3

(Aparició al web: 06/06/2014)

09:45h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària
Sala 4

(Aparició al web: 06/06/2014)

09:45h

Ponència: Proj. llei de modificació de la Llei 22/2010, del 20 de juliol, del Codi de consum de Catalunya, per a la millora de la protecció de les persones consumidores en les relacions de consum en l'àmbit de crèdits i préstecs hipotecaris i la substitució del Registre de serveis públics de consum pel Directori de serveis públics de consum

Sessió constitutiva
Sala 2

(Aparició al web: 05/06/2014)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 06/06/2014)

14:00h

Intergrup de Suport a la Bicicleta

Sessió constitutiva. En acabar la sessi?en?a del mat
Sala 2

(Aparició al web: 04/06/2014)

Dijous, 12

Sessions dels òrgans Dijous, 12

09:32h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)
Saló de sessions

Emissió en directe.

(Aparició al web: 11/06/2014)

Divendres, 13

Sessions dels òrgans Divendres, 13

10:00h

Ponència: Proposició de llei de consultes populars no referendàries i participació ciutadana

Sessió ordinària
Sala 2

(Aparició al web: 06/06/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció