Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 27 d'octubre de 2022

09:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència representants de la Comissió de Garantia del Dret d'Accés a la Informació Pública

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 26/10/2022)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/10/2022)

10:00h

Comissió de Justícia

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/10/2022)

10:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència representants del Consell de Treball, Econòmic i Social de Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 26/10/2022)

11:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix a l'acte de presentació de la Xarxa Catalana pel Dret al Temps

Barcelona

(Aparició al web: 26/10/2022)

11:45h

Ponència: Proposició de llei per a la internalització del transport sanitari

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

12:00h

Consell Assessor del Parlament sobre Ciència i Tecnologia

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 24/10/2022)

12:30h

Ponència: Proposició de llei de modificació de la Llei 14/2017, del 20 de juliol, de la renda garantida de ciutadania

Sessió ordinària

Sala 10

(Aparició al web: 25/10/2022)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció