Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 4 de juny de 2014

09:00h

Comissió d'Economia, Finances i Pressupost

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/05/2014)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/05/2014)

10:00h

Comissió d'Empresa i Ocupació

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 02/06/2014)

10:00h

Comissió de Territori i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/05/2014)

11:00h

La presidenta rep en audiència els organitzadors de la 76a edició del Parlament Europeu de Joves

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/06/2014)

12:00h

La presidenta rep en audiència l'Associació de Professors i Investigadors Universitaris de Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 03/06/2014)

14:00h

Ponència: Proj. llei que regula el règim jurídic aplicable a la seguretat industrial dels establiments, les instal·lacions i els productes

Sessió constitutiva. En acabar la sessi� la Comissi�Empresa i Ocupaci

Sala 4

(Aparició al web: 30/05/2014)

16:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 02/06/2014)

16:00h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/05/2014)

21:00h

La presidenta assisteix a la Nit solidària per la investigació oncològica, de l'Associació Espanyola Contra el Càncer

Barcelona

(Aparició al web: 03/06/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció