Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

2 de juliol de 2012 - 8 de juliol de 2012

Dilluns, 2

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 29/06/2012)

13:00h

La presidenta assisteix a l'acte de commemoració del centenari de l'Escola d'Administració Pública de Catalunya

Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:30h

Comissió d'Investigació sobre les Possibles Responsabilitats Derivades de l'Actuació i la Gestió de les Entitats Financeres i la Possible Vulneració dels Drets dels Consumidors

Sessió constitutiva

Sala de grups

(Aparició al web: 27/06/2012)

Dimarts, 3

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 29/06/2012)

10:30h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 29/06/2012)

11:30h

Conferència de premsa d'Uriel Bertran (SI) sobre algunes actuacions del Departament d'Interior i enquestes de màrqueting

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

12:45h

La presidenta rep en audiència el cònsul dels Estats Units

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 02/07/2012)

13:00h

La presidenta rep en audiència els membres de la German Marshall Foundation

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 02/07/2012)

16:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 27/06/2012)

16:00h

Conferència de premsa de Joan Laporta (grup mixt) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

16:20h

Conferència de premsa d'Alfons López Tena (SI) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/07/2012)

16:40h

Conferència de premsa de Jordi Cañas (C's) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:00h

Conferència de premsa d'Anna Simó (ERC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:00h

La presidenta assisteix a l'acte de graduació de la primera promoció del grau en ciència política i gestió pública de la Universitat Internacional de Catalunya

Barcelona

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:20h

Conferència de premsa de Dolors Camats (ICV-EUiA) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:40h

Conferència de premsa d'Enric Millo (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

18:00h

Conferència de premsa del PSC per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 03/07/2012)

18:20h

Conferència de premsa de Jordi Turull (CiU) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe.

(Aparició al web: 02/07/2012)

Dimecres, 4

09:30h

De Gispert, Corominas i Clotas reben el president del Consell Regional del Piemont

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 04/07/2012)

09:45h

Comissió de l'Estatut dels Diputats

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 29/06/2012)

10:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

(Aparició al web: 29/06/2012)

20:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 05/07/2012)

Dijous, 5

09:30h

Ponència: Proposició de llei de publicació de les balances fiscals

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 02/07/2012)

09:33h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

(Aparició al web: 04/07/2012)

15:45h

Ponència: Pr. llei de mesures en l'àmbit hipotecari

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

15:45h

Ponència: Prop. de llei de mesures contra el sobreendeutament personal i familiar i de protecció enfront de procediments d'execució que afecten l'habitatge habitual

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

15:45h

Ponència: Prop. de llei de modificació de la Llei 1/2000, d'enjudiciament civil

Sessió ordinària

Sala 7

(Aparició al web: 05/07/2012)

Divendres, 6

10:00h

Intergrup del Poble Gitano

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 29/06/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció