Agenda parlamentària

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 18 de setembre de 2019

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/09/2019)

10:00h

Comissió de Territori

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/09/2019)

10:00h

Comissió de Treball, Afers Socials i Famílies

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/09/2019)

12:30h

El president saluda els participants en l'activitat educativa d'aproximació a la institució parlamentària adreçada als menors no acompanyats

Auditori

(Aparició al web: 17/09/2019)

15:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/09/2019)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/09/2019)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció