Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de març de 2015

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/03/2015)

10:00h

Comissió d'Empresa i Ocupació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/03/2015)

10:00h

Comissió de Territori i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/03/2015)

11:00h

De Gispert rep en audiència l'expresident del Senat de Colòmbia

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/03/2015)

12:00h

Conferència de premsa d'Isabel Vallet (CUP) sobre acomiadaments a Panrico

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 10/03/2015)

14:00h

Ponència: Proj.llei d'ordenació del sistema d'ocupació i del Servei d'Ocupació de Catalunya

Sessió constitutiva

Sala de grups

(Aparició al web: 10/03/2015)

16:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/03/2015)

16:00h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/03/2015)

16:00h

La presidenta rep en audiència una delegació de l'associació de mercats majoristes d'alimentació de la Xina

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/03/2015)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció