H. Sra. Meritxell Borràs i Solé

VI legislatura (5 de novembre de 1999 - 23 de setembre de 2003)

Filiació

Fotografia de Meritxell Borràs i Solé

Dades electorals

Llista Electoral:
Convergència i Unió 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Convergència i Unió 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 03.02.2000, BOPC, 21. Baixa: 23.09.2003, BOPC, 462.

Càrrecs parlamentaris

Més informació