H. Sra. Meritxell Borràs i Solé

X legislatura (17 de desembre de 2012 - 4 d'agost de 2015)

Filiació

Fotografia de Meritxell Borràs i Solé

Dades electorals

Llista Electoral:
Convergència i Unió 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Convergència i Unió 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 04.08.2015.

Càrrecs

Més informació