H. Sra. Meritxell Borràs i Solé

V legislatura (5 de desembre de 1995 - 24 d'agost de 1999)

Filiació

Fotografia de Meritxell Borràs i Solé

Dades electorals

Llista Electoral:
Convergència i Unió 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Convergència i Unió 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 05.12.1995, BOPC, 1. Baixa: 24.08.1999.

Càrrecs parlamentaris

Més informació