H. Sra. Meritxell Borràs i Solé

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Filiació

Fotografia de Meritxell Borràs i Solé

Dades electorals

Llista Electoral:
Convergència i Unió 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Convergència i Unió 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 06.05.2005, BOPC, 186. Baixa: 08.09.2006, BOPC, 380.

Càrrecs parlamentaris

Més informació