H. Sra. Meritxell Borràs i Solé

VIII legislatura (17 de novembre de 2006 - 5 d'octubre de 2010)

Filiació

Fotografia de Meritxell Borràs i Solé

Dades electorals

Llista Electoral:
Convergència i Unió 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Convergència i Unió 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 22.11.2006, BOPC, 3. Baixa: 05.10.2010.

Càrrecs parlamentaris

Més informació