Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Divendres, 28 d'octubre de 2022

09:30h

Comissió de Control de l'Actuació de la Corporació Catalana de Mitjans Audiovisuals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/10/2022)

10:00h

Comissió d'Estudi sobre el Model Policial

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

10:00h

Comissió d'Estudi sobre la Salut Mental i les Addiccions

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

11:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/10/2022)

11:15h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària o al finalitzar la comissió de salut mental

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció