Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 26 d'octubre de 2022

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 21/10/2022)

10:00h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2022)

10:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Territori

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

11:00h

Mesa Ampliada

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 24/10/2022)

13:15h

Conferència de premsa de diversos grups amb la Plataforma per la Llengua i col·lectius afectats per la discriminació de persones cegues

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/10/2022)

15:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

15:00h

Comissió de Cultura

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció