Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 25 d'octubre de 2022

08:30h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, rep en audiència Jean-Charles Luperto, cap de la missió de la secció d'Europa de l'Assemblea Parlamentària de la Francofonia, i Jean-Paul Wahl, vicepresident internacional de l'Assemblea Parlamentària de la Francofonia

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 21/10/2022)

09:30h

Sessió de treball de l'Assemblea Regional Europa de la Francofonia

Saló de sessions

(Aparició al web: 11/10/2022)

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/10/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

(Desconvocat/ada: 24/10/2022)

13:10h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/10/2022)

14:00h

La vicepresidenta primera en funcions de presidenta, Alba Vergés, assisteix a la 080 Barcelona Fashion

Barcelona

(Aparició al web: 25/10/2022)

15:00h

Comissió d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Món Rural

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre el Desplegament d'un Sistema Educatiu Inclusiu

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/10/2022)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

16:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/10/2022)

16:30h

Ponència: Proposició de llei de creació del Centre Català d'Empresa i Drets Humans

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció