Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 20 de gener de 2022

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/01/2022)

10:15h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària (continuació)

Videoconferència

(Aparició al web: 13/01/2022)

10:20h

Comissió de la Sindicatura de Comptes

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

10:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

12:30h

Comissió d'Estudi sobre la Salut Mental i les Addiccions

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/01/2022)

15:00h

Comissió d'Empresa i Treball

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

15:15h

Comissió de Polítiques de Joventut

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció