Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 19 de gener de 2022

09:00h

Ponència: Proposició de llei d'ampliació de les mesures urgents per fer front a l'emergència habitacional

Sessió ordinària

Videoconferència

(Aparició al web: 18/01/2022)

10:00h

Comissió de Polítiques Digitals i Territori

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/01/2022)

10:15h

Comissió de Drets Socials

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

11:00h

Borràs es reuneix amb el president del grup de Vox, Ignacio Garriga, en el marc de la ronda de contactes amb els grups parlamentaris per traslladar-los les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 18/01/2022)

11:30h

Borràs es reuneix amb la presidenta del grup de la CUP, Dolors Sabater, en el marc de la ronda de contactes amb els grups parlamentaris per traslladar-los les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 18/01/2022)

14:45h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/01/2022)

15:00h

Comissió d'Acció Climàtica

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/01/2022)

15:15h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/01/2022)

16:30h

La presidenta rep en audiència el cònsol major del Consolat de Mar, Jordi Domingo

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/01/2022)

17:00h

Borràs rep en audiència la presidenta de la Unitat d'Atenció i Valoració d'Afectats per Terrorisme, Sara Bosch, la vicepresidenta, Elisa Micciola, i altres membres de l'entitat

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/01/2022)

17:30h

Borràs rep en audiència el president de la Creu Roja, Josep Quitet, i altres membres de l'entitat

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 18/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció