Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana242526272812
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 6 de març de 2014

09:30h

Comissió d'Estudi de la Seguretat Viària

Sessió ordinària

Sala 1

(Aparició al web: 26/02/2014)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/03/2014)

10:00h

Comissió de Justícia i Drets Humans

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/02/2014)

10:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/02/2014)

10:00h

De Gispert rep el president de la Fundació Roger Torné, Joan Roma

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 05/03/2014)

16:00h

Comissió d'Ensenyament i Universitats

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/03/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció