Agenda parlamentària

Juny
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 18 de juny de 2014

09:00h

De Gispert assisteix a la conferència de Jordi Turull, president portaveu del grup parlamentari de CiU, al Fòrum Europa-Tribuna Catalunya

Barcelona

(Aparició al web: 17/06/2014)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/06/2014)

10:00h

Comissió d'Empresa i Ocupació

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 16/06/2014)

10:00h

Comissió de Territori i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/06/2014)

14:00h

Conferència de la presidenta: "El Parlament, la societat i el país en uns temps decisius", organitzada pel Club Cambra

Casa Llotja de Mar. Barcelona

(Aparició al web: 13/06/2014)

16:00h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/06/2014)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció