I. Sra. Inés Arrimadas García

Filiació

Fotografia de Inés Arrimadas García
Llista Electoral:
Ciutadans-Partido de la Ciudadanía 
Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 
Partit Polític:
Ciutadans-Partido de la Ciudadanía 
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Ciutadans. Membre. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 22.01.2014, BOPC, 252. Portaveu adjunta. Alta: 22.01.2014, BOPC, 252. Baixa: 19.06.2015, BOPC, 612. Portaveu. Alta: 19.06.2015, BOPC, 612. Baixa: 26.10.2015.

Membre de la legislatura:

XII (2018-actualitat), XI (2015-2017), X (2012-2015),

Càrrecs parlamentaris

Més informació