Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 18 de gener de 2022

09:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 14/01/2022)

11:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 14/01/2022)

12:20h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Cs, Ignacio Martín, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

12:40h

Conferència de premsa de la presidenta del grup d'ECP, Jéssica Albiach, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

13:00h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

14:45h

Comissió de Recerca i Universitats

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/12/2021)

15:00h

Comissió d'Estudi sobre la Protecció del Delta de l'Ebre

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/01/2022)

15:15h

Comissió de la Infància

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/01/2022)

16:00h

Conferència de premsa del grup de la CUP per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/01/2022)

16:40h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Marta Vilalta, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

17:30h

La presidenta rep en audiència l'associació Acord d'Esquerres per la República Catalana

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 17/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció