Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 4 d'octubre de 2022

09:00h

Ponència: Projecte de llei del Pla estadístic de Catalunya 2023-2028 i de modificació de la Llei 23/1998, del 30 de desembre, d'estadística de Catalunya

Sessió constitutiva

Sala 3b

(Aparició al web: 30/09/2022)

09:30h

Comissió d'Estudi sobre el Deute Històric de l'Estat amb Catalunya

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/09/2022)

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 28/09/2022)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 30/09/2022)

12:20h

Conferència de premsa del president del grup de Cs, Carlos Carrizosa, per valorar l'actualitat política

(Desconvocat/ada: 18/10/2022)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política.

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/10/2022)

13:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 03/10/2022)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 30/09/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció