Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2324252627281
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 26 de març de 2015

09:30h

Comissió d'Igualtat de les Persones

Sessió ordinària

Sala 10

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/03/2015)

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/03/2015)

10:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 20/03/2015)

10:00h

Comissió de Cultura i Llengua

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 20/03/2015)

10:00h

Comissió de Salut

(Desconvocat/ada: 09/12/2015)

13:00h

Junta de Portaveus

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 24/03/2015)

16:00h

Comissió de Justícia i Drets Humans

(Desconvocat/ada: 09/12/2015)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció