Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 10 de maig de 2022

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2022)

10:30h

Conferència de premsa de la portaveu del grup d'ERC, Marta Vilalta, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

10:30h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 06/05/2022)

12:00h

Conferència de premsa de Laia Estrada (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

12:40h

Conferència de premsa de la portaveu adjunta d'ECP, Susanna Segovia, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/05/2022)

13:00h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

13:25h

Conferència de premsa de la portaveu del grup del PSC-Units, Alícia Romero, i el diputat David González per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 09/05/2022)

14:30h

Grup de Treball d'Anàlisi de l'Impacte de la Covid-19 en les Residències

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2022)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2022)

15:25h

Conferència de premsa del portaveu del grup de Vox, Joan Garriga

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 10/05/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció