H. Sr. Josep Maria Pelegrí i Aixut

Filiació

Fotografia de Josep Maria Pelegrí i Aixut
Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Portaveu adjunt. Alta: 17.12.2010. Baixa: 10.01.2011. Membre. Alta: 10.01.2011. Baixa: 02.10.2012.

Membre de la legislatura:

X (2012-2015), IX (2010-2012), VIII (2006-2010), VII (2003-2006),

Càrrecs

  • Diputació Permanent. Membre. Alta: 29.12.2010, BOPC, 3. Baixa 01.02.2011, BOPC, 19.
  • Junta de Portaveus. Portaveu adjunt. Alta: 20.12.2010, BOPC, 2. Baixa 10.01.2011, BOPC, 6.
  • Departament d'Agricultura, Ramaderia, Pesca, Alimentació i Medi Natural. Conseller. Alta: 29.12.2010, BOPC, 6. Baixa 27.12.2012.
  • Govern de la Generalitat. Conseller. Alta: 29.12.2010. Baixa 27.12.2012.

Més informació