H. Sr. Jordi Turull i Negre

IX legislatura (16 de desembre de 2010 - 2 d'octubre de 2012)

Filiació

Fotografia de Jordi Turull i Negre

Dades electorals

Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Portaveu. Alta: 17.12.2010. Baixa: 17.12.2012.

Càrrecs parlamentaris

Més informació