H. Sr. Jordi Turull i Negre

VII legislatura (5 de desembre de 2003 - 8 de setembre de 2006)

Filiació

Fotografia de Jordi Turull i Negre

Dades electorals

Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Membre. Alta: 02.04.2004, BOPC, 43. Baixa: 08.09.2006, BOPC, 380.

Càrrecs parlamentaris

Més informació