H. Sr. Jordi Turull i Negre

X legislatura (17 de desembre de 2012 - 4 d'agost de 2015)

Filiació

Fotografia de Jordi Turull i Negre

Dades electorals

Circumscripció:
Circumscripció electoral de Barcelona 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari de Convergència i Unió. Portaveu. Alta: 18.12.2012, BOPC, 1. Baixa: 04.04.2013, BOPC, 59. President-portaveu. Alta: 04.04.2013, BOPC, 59. Baixa: 26.10.2015.

Càrrecs parlamentaris

Més informació