Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 25 de gener de 2022

08:30h

Borràs es reuneix amb el cap de l'oposició i president del grup del PSC-Units, Salvador Illa, en el marc de la ronda de contactes amb els grups parlamentaris per traslladar-los les propostes i les inquietuds que ha rebut d'entitats, col·lectius i organismes

Despatx de la presidenta

(Aparició al web: 24/01/2022)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 21/01/2022)

10:00h

Ponència: Projecte de llei de creació del Fons Complementari de Riscos de la Generalitat de Catalunya

Sessió constitutiva

Videoconferència

(Aparició al web: 21/01/2022)

11:00h

Conferència de premsa dels grups del PSC-Units, ERC, JxCat, la CUP, ECP, Cs i el PPC amb diverses entitats per presentar la proposició de llei sobre sensellarisme

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2022)

12:20h

Conferència de premsa de la portaveu del PSC-Units, Alícia Romero, per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/01/2022)

12:40h

Conferència de premsa del portaveu del grup d'ECP, David Cid, i la diputada Jessica González per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2022)

13:00h

Conferència de premsa de Xavier Pellicer (CUP) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/01/2022)

13:20h

Conferència de premsa de Lorena Roldán (PPC) per valorar l'actualitat política

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/01/2022)

16:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària- Emissió en llengua de signes

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció