Agenda parlamentària

Gener
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana272829303112
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 24 de gener de 2022

10:00h

Comissió d'Educació

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 18/01/2022)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 21/01/2022)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/01/2022)

15:00h

Comissió del Síndic de Greuges

Sessió ordinària

Videoconferència

Emissió en directe

(Aparició al web: 19/01/2022)

18:50h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària (continuació)

Sala de grups

(Aparició al web: 21/01/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció