Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 18 d'octubre de 2016

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 14/10/2016)

10:30h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2016)

12:00h

Conferència de premsa del grup de C's

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 17/10/2016)

16:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 14/10/2016)

20:00h

La presidenta assisteix a l'acte de celebració de la festa nacional d'Hongria

Barcelona

(Aparició al web: 17/10/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció