Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 13 de desembre de 2018

09:31h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/12/2018)

14:00h

Comissió de Salut

Sessió ordinària. En acabar la sessió plenària del matí

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/12/2018)

20:00h

Acte de presentació del manifest de representants i exrepresentants de cambres parlamentàries en suport de Carme Forcadell, organitzat pels expresidents Joan Rigol, Ernest Benach i Núria de Gispert

Auditori

Emissió en directe

(Aparició al web: 13/12/2018)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció