Agenda parlamentària

Octubre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 6 d'octubre de 2022

09:02h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/10/2022)

15:15h

Ponència: Proposició de llei de millora urbana, ambiental i social dels barris i viles

Sessió ordinària

Sala 8

(Aparició al web: 05/10/2022)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció