Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de juliol de 2012

10:00h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

(Aparició al web: 29/06/2012)

13:00h

La presidenta assisteix a l'acte de commemoració del centenari de l'Escola d'Administració Pública de Catalunya

Palau de la Generalitat

(Aparició al web: 02/07/2012)

17:30h

Comissió d'Investigació sobre les Possibles Responsabilitats Derivades de l'Actuació i la Gestió de les Entitats Financeres i la Possible Vulneració dels Drets dels Consumidors

Sessió constitutiva

Sala de grups

(Aparició al web: 27/06/2012)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció