Agenda parlamentària

Març
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2425262728291
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dilluns, 2 de març de 2020

11:00h

Ponència: Projecte de llei per a la igualtat de tracte i la no-discriminació

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 26/02/2020)

12:00h

Conferència de premsa de Natàlia Sànchez (CUP) amb els promotors de la ILP per la protecció del Montseny

Sala de conferències de premsa

(Aparició al web: 28/02/2020)

12:45h

Acte de recompte oficial de les signatures de suport a la ILP de modificació de la llei d'universitats per rebaixar les taxes

Auditori

(Aparició al web: 27/02/2020)

13:00h

Habilitació de fedataris i validació del model del plec per recollir les signatures de suport a la ILP que promou una llei de protecció del Montseny

Auditori

(Aparició al web: 27/02/2020)

15:00h

Grup de Treball en Equitat de Gènere

Sala 4

(Aparició al web: 16/01/2020)

15:00h

Ponència: PL de protecció integral dels alertadors en l'àmbit competencial de la Generalitat

Sessió ordinària

Sala 4

(Aparició al web: 25/02/2020)

16:30h

El president rep en audiència l'Associació Catalana de Municipis

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 28/02/2020)

18:00h

Acte amb motiu de la Setmana Mundial de l'Harmonia Interconfessional

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 27/02/2020)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció