Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dimarts, 25 de juliol de 2017

09:00h

Comissió d'Investigació sobre l'Operació Catalunya

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 11/07/2017)

10:00h

Mesa del Parlament

Sessió ordinària

Sala de mesa

(Aparició al web: 21/07/2017)

10:15h

Ponència: Projecte de llei de ports i de transport en aigües marítimes i continentals

Sessió ordinària

Sala 3

(Aparició al web: 24/07/2017)

10:30h

Ponència: Proposició de llei de supressió del Consell Comarcal del Barcelonès

Sessió ordinària

Sala 2

(Aparició al web: 20/07/2017)

11:40h

Conferència de premsa de Mireia Boya (CUP)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2017)

12:00h

Conferència de premsa d'Alejandro Fernández (PPC)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2017)

12:40h

Conferència de premsa del Grup Parlamentari del PSC

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2017)

13:00h

Conferència de premsa de Fernando de Páramo (Cs)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 24/07/2017)

13:00h

La consellera Borràs lliura a la presidenta el document final de GovernsLocals.cat

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 24/07/2017)

13:40h

Conferència de premsa de Germà Gordó (no adscrit)

Sala de conferències de premsa

Emissió en directe

(Aparició al web: 25/07/2017)

14:45h

Comissió de Treball

Sessió ordinària

Sala 2

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/07/2017)

15:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 21/07/2017)

20:15h

La presidenta assisteix a la recepció amb motiu de la commemoració del vint-i-cinquè aniversari dels Jocs Olímpics i Paralímpics de Barcelona

Barcelona

(Aparició al web: 24/07/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció