Agenda parlamentària

Juliol
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana262728293012
Segona setmana3456789
Tercera setmana10111213141516
Quarta setmana17181920212223
Cinquena setmana24252627282930
Sisena setmana31123456

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 13 de juliol de 2017

09:00h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/07/2017)

13:30h

Comissió de Justícia

Sessió ordinària. En acabar la sessió plenària del matí

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/07/2017)

18:15h

Comissió d'Estudi de les Polítiques Industrials en el Sector de l'Automoció

Sessió ordinària. En acabar la sessió plenària de la tarda

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 12/07/2017)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció