Agenda parlamentària

Maig
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dimecres, 11 de maig de 2016

09:15h

La presidenta rep els representants d'Amnistia Internacional Catalunya

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/05/2016)

09:30h

Comissió d'Afers Institucionals

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2016)

10:00h

Comissió de Territori

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 05/05/2016)

11:00h

Grup de Treball sobre la Utilització per la Policia de Pistoles Elèctriques

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/05/2016)

12:00h

La presidenta rep els representants de Constituïm

Despatx d'audiències

(Aparició al web: 10/05/2016)

13:00h

Intergrup per la Pau i la Llibertat al Sàhara

Sessió constitutiva

Sala 2

(Aparició al web: 10/05/2016)

13:00h

Intergrup per la Pau i la Llibertat al Sàhara

Sessió constitutiva

Sala 2

(Aparició al web: 13/05/2016)

15:00h

Comissió d'Economia i Hisenda

Sessió ordinària

Sala 4

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2016)

15:00h

Comissió d'Interior

Sessió ordinària

Sala 1

Emissió en directe

(Aparició al web: 06/05/2016)

15:00h

Comissió de Medi Ambient i Sostenibilitat

Sessió ordinària

Sala de grups

Emissió en directe

(Aparició al web: 29/04/2016)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció