Agenda parlamentària

Desembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2526272829301
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana303112345

Seleccioneu el tipus de vista

Dijous, 5 de desembre de 2013

08:59h

Ple del Parlament

Sessió ordinària (continuació)

Saló de sessions

Emissió en directe

(Aparició al web: 04/12/2013)

13:00h

Comissió de Peticions

Sessió ordinària. En acabar la reuni�l mat�e la sessi�en�a

Sala 4

(Aparició al web: 04/12/2013)

Cerca bàsica dins d'aquesta secció