Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019

23 de setembre de 2019 - 29 de setembre de 2019

Dimarts, 24

Dimarts, 24

12:00h

Assistència a l'acte d'inauguració del curs acadèmic 2019/20 de la Universitat de Lleida

Lleida

(Aparició al web: 24/09/2019)

Dimecres, 25

Dimecres, 25

09:30h

Reunió del grup parlamentari Socialistes i Units per Avançar

(Aparició al web: 25/09/2019)

16:00h

17:00h

Reunió treballadors/es Endesa

Parlament de Catalunya

(Aparició al web: 19/11/2019)

17:00h

Aportació de documentació

(Desconvocat/ada: 25/09/2019)

Divendres, 27

Divendres, 27

08:30h

09:00h

Entrevista CAT Ràdio

(Aparició al web: 01/10/2019)

13:00h

16:00h

Fira Agrària de Sant Miquel

Lleida

(Aparició al web: 27/09/2019)

18:00h

20:00h

Vaga pel Clima

(Aparició al web: 01/10/2019)

Dissabte, 28

Dissabte, 28

12:00h

13:00h

Mesa de Catalunya, entitats memorialistes

Plaça de la Font, Tarragona

(Aparició al web: 19/11/2019)