Grups parlamentaris

AGENDA

Aquesta agenda mostra l'activitat de tots els grups parlamentaris. L'activitat de cada grup es mostra dins del seu espai.

Setembre
Setmanes Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
Primera setmana2627282930311
Segona setmana2345678
Tercera setmana9101112131415
Quarta setmana16171819202122
Cinquena setmana23242526272829
Sisena setmana30123456

2 de setembre de 2019 - 8 de setembre de 2019

2 de setembre de 2019 - 8 de setembre de 2019

Dimarts, 3

Dimarts, 3

12:00h

14:00h

Reunió grup parlamentari

Parlament de Catalunya

(Aparició al web: 01/10/2019)

17:00h

19:00h

Reunió Sectorial de Medi Ambient Catalunya en Comú

(Aparició al web: 19/11/2019)

17:00h

18:00h

Reunió amb Sectorial de Medi Ambient Catalunya en Comú

(Aparició al web: 15/11/2019)

Dimecres, 4

Dimecres, 4

11:00h

Reunió amb alumnes i mestres del Pla de Transició al Treball SANT CELONI

Palau del Parlament

(Aparició al web: 05/09/2019)

13:00h

14:00h

Reunió amb CCOO

Seu CCOO

(Aparició al web: 19/11/2019)

17:00h

18:00h

Reunió amb Sectorial Economia Catalunya en Comú

(Aparició al web: 15/11/2019)

Dijous, 5

Dijous, 5

10:00h

11:00h

Reunió amb UGT

Seu UGT

(Aparició al web: 01/10/2019)

17:30h

19:00h

Reunió amb Sectorial de Justícia

Seu Marina

(Aparició al web: 19/11/2019)

Divendres, 6

Divendres, 6

12:00h

13:00h

Reunió amb CCOO

Seu CCOO

(Aparició al web: 01/10/2019)

12:00h

13:00h

Reunió amb Secretari General CCOO

Seu CCOO

(Aparició al web: 15/11/2019)

17:30h

18:30h

Reunió amb sectorial Educació

(Aparició al web: 01/10/2019)