H. Sra. Anna Simó i Castelló

IX legislatura (16 de desembre de 2010 - 2 d'octubre de 2012)

Filiació

Fotografia de Anna Simó i Castelló

Dades electorals

Llista Electoral:
Junts pel Sí 
Circumscripció:
 
Partit Polític:
Junts pel Sí 

Adscripció

Grup parlamentari:

Grup Parlamentari d'Esquerra Republicana de Catalunya. Portaveu. Alta: 17.12.2010. Baixa: 17.12.2012.

Càrrecs parlamentaris

Més informació